Integracyjny Klub Sportowy ZIELONI Zielona Góra powstał
w 2012 roku na terenie miasta Zielona Góra.

  Klub powstał z inicjatywy rodziców oraz opiekunów osób z niepełnosprawnością ruchową. Skupiamy młodzież i dorosłych, którzy chcą się spotykać i działać. Naszym celem jest działalność sportowa oraz działalność integracyjna w atmosferze tolerancji i poszanowania inności fizycznej. W klubie mamy sekcję sportową BOCCIA (dzisiaj coraz bardziej popularna gra  integracyjna dla osób z niepełnosprawnością ruchową i nie tylko).
  Nasze cele to treningi, zawody, turnieje, wyjazdy. Nawiązaliśmy kontakt z innymi stowarzyszeniami, klubami, szkołami oraz organizacjami działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnością, by wspólnie działać na rzecz tych osób. Klub swą działalność opiera  na członkach Klubu – rodzicach i opiekunach zawodników.
  Zajęcia odbywają się w hali sportowej MOSiR przy ul. Urszuli 14  w Zielonej Górze. Treningi prowadzi
Marta Dalecka - absolwentka AWF w Poznaniu (Sport osób niepełnosprawnych - Trener sportu osób niepełnosprawnych - Boccia).

 

 

W imieniu własnym, Zarządu oraz zawodników mam przyjemność zaprosić osoby niepełnosprawne do wstąpienia w szeregi naszej sekcji. Mając na uwadze  rozwój sportu niepełnosprawnych w naszym regionie zapraszamy podmioty prywatne oraz firmy do współpracy i wsparcia organizacyjnego, finansowego lub rzeczowego, każda udzielona pomoc będzie cegiełką w rozwoju i popularyzacji sportu wśród osób niepełnosprawnych

Z poważaniem
Prezes Integracyjnego Klubu Sportowego ZIELONI Zielona Góra

Władysław Zawadzki
(nr tel. 609948320)

 

 

 

 

  

NIP: 929-184-63-08             REGON:  081027852                (BANK  BGŻ 28 2030 0045 1110 0000 0329 5370)

Jesteś osobą
odwiedzającą naszą stronę


© 2012. Integracyjny Klub Sportowy Zieloni Zielona Góra. Wszystkie prawa zastrzeżone.